EN/ FA   |   چهارشنبه, 10 آذر 1400
  • ساعت : ۱۳:۸:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 46
  • کد خبر : ۴۶۹۳
دیدار اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان با شهردار زاهدان

🔘 دیدار اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان با شهردار زاهدان

اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان، طی دیداری که در دفتر شهردار زاهدان برگزار گردید، به گفتگو و تبادل نظر با شهردار زاهدان در خصوص مسائل مربوط به حوزه ی سلامت شهروندان پرداختند

⬅️ محمدامیر براهویی شهردار زاهدان در این دیدار گفت: وجود شما خیرین همیشه امید بخش شهروندان در جای جای شهر و استان بوده و همواره حضور شما افزایش انگیزه جهت اجرای امور را برای ما در پی داشته است. با توجه به مشکلات و چالشهای متعددی که در زمینه ی سلامت در سطح استان وجود دارد شما خیرین برای احصاء مشکلات و حل آنها می توانید بسیار مفید و موثر واقع شوید.

🔺 براهویی با اشاره به تاثیرات مهم و بسزای همکاری و مشارکت مردم در امور گفت: جلب مشارکتهای مردمی  در حل مشکلات همیشه به عنوان مهم ترین بحث مطرح بوده چرا که بدون همراهی و مشارکت مردم نمی توان توفیق چندانی در اجرای امور کسب کرد.

🔺 وی از انتخاب استاندار ویژه برای استان به عنوان یکی از ظرفیتهای بزرگ ایجاد شده جهت تسریع در حل مشکلات استان یاد کرد و گفت: با انتخاب استاندار ویژه، قطعاً دولت با نگاه ویژه ای به مسائل و مشکلات استان ما ورود خواهد کرد؛ لذا باید از تمامی ظرفیتهای موجود جهت تحقق این امر استفاده کنیم.

🔺 شهردار زاهدان از تشکیل قریب الوقوع اتاق فکر معتمدین و متنفذین اقشار مختلف شهر خبر داد و گفت: با اعتماد به خرد جمعی موضوع تشکیل اتاق فکر را در اولویت امور قرار دادیم تا با استفاده از وجود متنفذین و معتمدین و بهره مندی از تمامی ظرفیتها و قابلیتهای آنان در حوزه ی برنامه ریزی و نظارت در راستای کاهش مشکلات بهترین نتایج را بدست آوریم. همچنین در کنار این امر تشکیل شورای محلات را نیز با جدیت دنبال خواهیم کرد و از این طریق در پی افزایش حس تعلق و هویت شهری در بین شهروندان زاهدان هستیم.

🔺 وی افزود: به جهت ارتباط بیشتر و بدون واسطه، برنامه ی دیدارهای مردمی وحضور در بین مردم محلات مختلف را در دستور کار داریم ضمن اینکه از طریق همکاری با صدا و سیما و رسانه ها، این ارتباط مستقیم و دامنه ی در کنار مردم بودن را گسترش خواهیم داد.

🔺 براهویی در ادامه با اشاره به تاثیرات حضور خیرین در عرصه های سلامت و بهداشت گفت: نقش سازمانهای مردم نهاد و بویژه مجمع خیرین سلامت در زمان همه گیری کرونا بسیار تاثیرگذار و کلیدی بود و در واقع قسمت عمده ای از مدیریت و کنترل این بیماری توسط همین خیرین حوزه سلامت انجام شد.

🔺 شهردار زاهدان در پایان موضوع سرمایه گذاری را مورد توجه قرار داد و گفت: در مبحث سرمایه گذاری، نگاه ما بر ایجاد ظرفیتهای جدید برای شهر و شهروندان استوار است که امیدواریم با همکاری دستگاه های ذیربط و البته مشارکت گسترده فعالان در این عرصه بتوانیم تحقق حداکثری اهدافمان را شاهد باشیم.

⬅️ در ابتدای این نشست اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت نیز ضمن تبریک انتخاب مهندس براهویی به عنوان شهردار زاهدان، بر مشارکت همه جانبه همه ی شهروندان در مدیریت شهری تاکید کردند.

🔺 همچنین ایشان از اعلام آمادگی کامل مجمع خیرین سلامت جهت همکاری با شهرداری زاهدان از جمله توزیع بسته های بهداشتی در میان پاکبانان عزیز و زحمتکش خبر دادند.
https://t.me/portalzahedan_ir/26296

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.14.0
    V6.0.14.0