EN/ FA   |   چهارشنبه, 10 آذر 1400
  • ساعت : ۱۱:۴:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 56
  • کد خبر : ۴۶۹۱
دیدار شهردار زاهدان با تعدادی از نوجوانان و كودكان مناطق كمتر برخوردار شهر

🔘 دیدار شهردار زاهدان با تعدادی از نوجوانان و کودکان مناطق کمتر برخوردار شهر 

⬅️ شهردار زاهدان طی دیداری صمیمانه با جمعی از نوجوانان و کودکان  مناطق کمتر برخوردار شهر که در محل سالن اجتماعات شهرداری زاهدان برگزار شد؛ حساسیت و دغدغه آنان را در رابطه با مسائل و مشکلات شهری مورد تقدیر قرار داد

🔺 محمد امیر براهویی شهردار زاهدان گفت: نگاه شما در رابطه با مسائل شهری همانند دیدگاه بزرگان و دلسوزان جامعه بسیار وسیع و دغدغه های شما جهت حل مشکلات بسیار  دقیق و ارزشمند است.

🔺 وی گفت: شما بجای اینکه درخواستهای کودکانه خود را بیان کنید با طرح مسائل مهمی خواستار حل مشکلات شهری شدید و این نشان از دیدگاه بزرگ شما دارد که علی رغم سن کمی که دارید به فکر آبادانی شهر و محله خودتان هستید.

🔺 براهویی بیان داشت: با توجه به مسائلی که توسط شما عزیزان مطرح شد ان شاءالله پیگیری لازم و جدی جهت انجام آنها صورت خواهد گرفت و امیدواریم با همکاری شما و تمامی شهروندان بتوانیم گامهای موثرتری جهت توسعه و آبادانی شهر برداریم.

وی گفت: شما کودکان و نوجوانان عزیز به عنوان سفیران و نمایندگان محلات مختلف با طرح درخواستهای خود نشان دادید که به فکر توسعه و آبادانی شهر هستید و ‌ما امیدواریم این حضور و پیگیری شما استمرار یابد تا در آینده شاهد نتایج ثمربخش این همکاریها باشیم.

🔺 شهردار زاهدان در ادامه ضمن قدردانی از مجموعه ی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی جهت برگزاری این نشست گفت: ان شاء الله این دیدارها استمرار خواهد داشت و در مناسبتهای مختلفی همچون هفته درختکاری از وجود شما عزیزان به عنوان سفیران محلات مختلف در ترویج حفظ و گسترش فضای سبز استفاده خواهیم کرد.

🔺 وی تصریح کرد: در برنامه‌هایمان موضوع توسعه خدمات برای کودکان را بیش از پیش مورد توجه قرار خواهیم داد و ان شاء الله پس از فروکش کردن بیماری کرونا برنامه ها و جشنهایی را در نقاط مختلف با حضور شما سفیران و نمایندگان محلات برگزار خواهیم کرد.

🔺 براهویی در پایان تاکید کرد: شما باید با تحصیل و تهذیب مدارج بالاتری را بدست آورید و با قرار گرفتن در موقعیتهای مختلف آینده ی خوبی را برای شهر و کشور رقم بزنید.
https://t.me/portalzahedan_ir/26282

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.14.0
    V6.0.14.0