دوشنبه, 1 مرداد 1403
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 1097
  • کد خبر : ۴۳۳۶
پیام تبریك شهردار زاهدان بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

🔘  شهردار زاهدان با صدور پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت

⬅ در این پیام آمده است:

                   *بسمه تعالی*

🔺۲۷ اردیبهشت یادآور نقش و جایگاه روابط عمومی به عنوان رکن اصلی در نظام ارتباطی و اطلاع رسانی در راستای افزایش آگاهی عموم جامعه است و نامگذاری این روز به عنوان روز روابط عمومی بر اهمیت بالای آن اشاره دارد که مسئولیت فعالان در این حوزه را دو چندان می نماید. 

🔺پیشتازی ارتباطات در پیشبرد اهداف سازمانی و فعالیتهایی که در این حوزه به جهت تنویر افکار عمومی صورت می پذیرد، بر هیچکس پوشیده نیست و از طرف دیگر می توان گفت نقش روابط عمومی در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی در هر سازمان نقشی بسیار مهم، قابل توجه و غیر قابل انکار است که اگر به درستی اجرا شود ضمن ایجاد تعامل بین کارکنان، مدیران و مردم، بهبود کیفی و کمی فعالیت ها و افزایش بهره وری در عرصه های مختلف را به دنبال خواهد داشت.

🔺 امروزه تاثیرات افکار عمومی بر بسیاری از اقدامات را نمی توان نادیده گرفت که در این خصوص روابط عمومی های سازمانها به ویژه شهرداریها که ارتباط مستقیمی با مردم دارند باید به صورتی نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده با ایجاد ارتباطی هدفمند، موثر و حساب شده به منظور روشنگری و هدایت افکار عمومی در ارائه ی چهره ی واقعی و تصویر روشنی از این مجموعه ی خدمتگزار؛ همواره در تلاش باشند.

🔺 بدون تردید ایجاد تسهیل در خدمت و مدیریت امور در راستای کسب منافع سازمانی به منظور افزایش میزان رضایتمندی مخاطبان از اهم وظایف روابط عمومی ها به شمار می آید که اگر در این زمینه به خوبی عمل شود قطعاً تحقق اهداف را به شکل گسترده ای شاهد خواهیم بود.

🔺 اینجانب ضمن آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای تمامی مسئولین و دست اندکاران عرصه ی ارتباطات و روابط عمومی ؛ فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه  را به همه ی آنها تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان سربلندی و سرافرازی کلیه ی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسألت دارم.

✍🏼 عبدالقادر پربار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0