EN/ FA   |   جمعه, 27 مهر 1397
عنوان : برگزاری دوره توجیهی تبیین و شرح وظایف پرسنل سد معبر و پلیس ساختمان
کد خبر : ۳۵۷۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ 
ساعت : ۱۱:۵۱:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری دوره توجیهی تبیین و شرح وظایف پرسنل سد معبر و پلیس ساختمان

در هفته‌ای که گذشت یک دوره‌ی آموزشی توجیهی تبیین شرح وظایف برای پرسنل سد معبر و پلیس ساختمان برگزار شد
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل؛ در این دوره‌ی آموزشی که به منظور رفع مشکلات ناشی از سد معبر و پلیس ساختمان در محل مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان شهرداریها و دهیاریهای استان(واحد زاهدان) برگزار شد مدیران مجرب شهرداری زاهدان در حوزه‌های معاونت خدمات شهر و معاونت شهرسازی و معماری در قالب نظام آموزشی استاد - شاگرد مطالب مربوطه را تشریح کردند.
 این دوره‌ شامل دو کارگاه آموزشی در قالب سد معبر و پلیس ساختمان بود که در ابتدای امر، کارشناس تشکیلات و بهبود روشهای مدیریت نوسازی و تحول اداری در خصوص ساختار و شرح وظایف سازمانی پرسنل سد معبر و پلیس ساختمان مطالبی را بیان کرد.
 در ادامه مدیران مجرب اجرائیات و حقوقی نیز با انتقال تجربیات اداری و اجرایی مرتبط با کار دستگاه‌های نظارتی و تشریح موارد قانونی و حقوقی در زمینه‌های مرتبط با این دوره‌ی آموزشی مباحثی را جهت اجرای هرچه بهتر امور مطرح کردند.
 پایان این دوره با تفکیک دو کارگاه آموزشی در قالب کارگاه رفع سد معبر و کارگاه پلیس ساختمان همراه بود که معاونین و مدیران حوزه‌ی معاونت شهرسازی و معماری و معاونت خدمات شهر به بیان تبیین جایگاه و تشریح و آموزش اقدامات اجرایی مرتبط با کار این دو حوزه اقدام نمودند.
 شایان ذکر است که در این دوره 105 نفر از پرسنل اجرائیات آموزشهای لازم را جهت اجرای هر چه بهتر امور فرا گرفتند.


تعداد بازدید : 140

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0